Ceļojumi mikrogrupā

Par šādiem ceļojumiem mēs saucam tādus, kur ceļotāju skaits ir 4-8 cilvēki. Tos varētu saukt arī par ģimenes braucieniem, jo ceļojuma sākumā jau izveidojas cieši kontakti starp ceļotājiem. Šādā grupā grūti palikt nomaļus. 8 cilvēku grupas ceļojumi parasti notiek ar komfortabliem, tūrisma braucieniem pielāgotiem mikroautobusiem.

4 cilvēku grupas ceļo ar komfortabliem, ērtiem, pietiekami ietilpīgiem auto vai vienkāršākiem mikroautobusiem. Ņemot vērā, ka līdz mērķa valstij parasti nokļūstam ar lidmašīnu, arī šis ceļojuma transports nesagādā neērtības.

Ceļojot mazā grupā ir pietiekami daudz priekšrocību, lai šo ceļošanas veidu turpmāk izvēlētos vienmēr.

  • Ātrāka pārvietošanās, mazāks transportlīdzeklī pavadītais laiks, rezultātā vairāk laika paliek objektu apskatei vai arī maršrutā var iekļaut vairāk objektu.
  • Iespēja braukt pa tādiem ceļiem, kur nekad nebrauks lielais autobuss, tas nozīmē daudzveidīgāka objektu izvēle un vairāk interesantu dabas ainavu.
  • Mazāks cilvēku skaits, operatīvāka maršruta izmaiņu saskaņošana – tas nozīmē vieglāk izdarī tā, lai visi būtu apmierināti.
  • 5-10 reizes lielākas izredzes, ka grupa tiešām tiks nokomplektēta un Jūsu atvaļinājums nebūs jāpārplāno.
  • Daudz plašāka naktsmītņu izvēle, tāpēc var nakšņot pievilcīgākās un interesantākās vietās.
  • Šajos braucienos nav nakts pārbraucienu. • Jums tāpat kā braucienos ar lielo autobusu nekas nav jādara, tikai jāgūst prieks par redzēto un dzirdēto. Par Jums rūpēsies profesionāls gids-šoferis.
  • Jūs varat pieteikt savas mikrogrupas ceļojumu jebkurā laikā un uz jebkuru vietu, Jums nav jāgaida kādas firmas piedāvājums Jums vēlamajā laikā.
  • Visbeidzot, vēl nav bijis neviena klienta, kas pēc brauciena šādā grupā būtu neapmierināts.

Ja esat gatavi mazai avantūrai, tad ceļot ar mikrobusu vai pat vieglo auto un privāto gidu-šoferi, grupā sākot no 4 cilvēkiem nebūs daudz dārgāk kā ceļot 40 cilvēku grupā, bet atsevišķos gadījumos pat lētāk.

Ceram arī Jūs kādreiz ieraudzīt mūsu ceļotāju vidū.


PĀRGĀJIENS

BALDONES STĀSTU TAKA
1 dienas
30.05.-30.05.21.
Ceļojuma cena: 5 EUR

Baldonē pa taku ejot Redzu vāverīti smejot Vāverīte riekstus tver Muti plaši vaļā ver :) Nenobrīnīties!
vairāk info

Pa Sēlijas pakalniem

Viesīte +
1 dienas
Braucam!
21.05.21. vai 30.05.21.
Ceļojuma cena: 15 EUR

Jābrauc tādēļ, ka īsti nav skaidrs kā sevi dēvē Viesītes iedzīvotāji? Viesītieši – oficiālais variants, bet varbūt tomēr viesieši, viesinieki, viesīši vai pavisam vienkārši – viesi? Viesītes apkaimē ir ainaviski dabas skati, jo tepat netālu atrodas arī augstākā Sēlijas paugurvaļņa virsotne – Ormaņkalns. Turpat netālu arī bagātākais Vīna kalns Latvijā un Vecā Stendera dzīves un darbības vieta – Sunākstes baznīca.
vairāk info

3 brīvas vietas

LATGALE
3 dienas
04.09.-06.09.2020.
Ceļojuma cena: EUR 125

Dosimies pa mazāk iemītām takām Latgalē. Apmeklēsim Latvijas tālākos nostūrus (mērot no Rīgas)-Ludza, Krāslava. Nakšņosim muižā. Uzkāpsim augstākajā vietā Latvijā virs jūras līmeņa. Gāzīsim melnās keramikas podus. Cīnīsimies Latgales pilskalnā un ar Šmakovku. Vēlreiz mēģināsim saprast Rotko mākslu. Brīnīsimies - cik daudz var paspēt 3 dienās! :)
vairāk info

Brīvu vietu nav

GRUZIJA
9 dienas
Labāk lidot nekā braukt
26.08.-03.09.2020.
Ceļojuma cena: EUR 650

Tā ir iepēja daļēji pabūt Padomju valstī, tajā pat laikā izbaudot Gruzijas atjaunotni, tiekšanos uz sakārtotu valsti, neaizmirstot vecās tradīcijas. Tā ir iespēja izbaudīt Kaukāza kalnus un Melno jūru, apvienojumā ar gruzīnu tradicionālo virtuvi un lielu daudzumu vīna. Tā ir iespēja pabūt gan pilnīgas nekurienes tukšumā, gan līksmojošā ļaužu masā.
vairāk info