Ceļojumi mikrogrupā

Par šādiem ceļojumiem mēs saucam tādus, kur ceļotāju skaits ir 4-8 cilvēki. Tos varētu saukt arī par ģimenes braucieniem, jo ceļojuma sākumā jau izveidojas cieši kontakti starp ceļotājiem. Šādā grupā grūti palikt nomaļus. 8 cilvēku grupas ceļojumi parasti notiek ar komfortabliem, tūrisma braucieniem pielāgotiem mikroautobusiem.

4 cilvēku grupas ceļo ar komfortabliem, ērtiem, pietiekami ietilpīgiem auto vai vienkāršākiem mikroautobusiem. Ņemot vērā, ka līdz mērķa valstij parasti nokļūstam ar lidmašīnu, arī šis ceļojuma transports nesagādā neērtības.

Ceļojot mazā grupā ir pietiekami daudz priekšrocību, lai šo ceļošanas veidu turpmāk izvēlētos vienmēr.

  • Ātrāka pārvietošanās, mazāks transportlīdzeklī pavadītais laiks, rezultātā vairāk laika paliek objektu apskatei vai arī maršrutā var iekļaut vairāk objektu.
  • Iespēja braukt pa tādiem ceļiem, kur nekad nebrauks lielais autobuss, tas nozīmē daudzveidīgāka objektu izvēle un vairāk interesantu dabas ainavu.
  • Mazāks cilvēku skaits, operatīvāka maršruta izmaiņu saskaņošana – tas nozīmē vieglāk izdarī tā, lai visi būtu apmierināti.
  • 5-10 reizes lielākas izredzes, ka grupa tiešām tiks nokomplektēta un Jūsu atvaļinājums nebūs jāpārplāno.
  • Daudz plašāka naktsmītņu izvēle, tāpēc var nakšņot pievilcīgākās un interesantākās vietās.
  • Šajos braucienos nav nakts pārbraucienu. • Jums tāpat kā braucienos ar lielo autobusu nekas nav jādara, tikai jāgūst prieks par redzēto un dzirdēto. Par Jums rūpēsies profesionāls gids-šoferis.
  • Jūs varat pieteikt savas mikrogrupas ceļojumu jebkurā laikā un uz jebkuru vietu, Jums nav jāgaida kādas firmas piedāvājums Jums vēlamajā laikā.
  • Visbeidzot, vēl nav bijis neviena klienta, kas pēc brauciena šādā grupā būtu neapmierināts.

Ja esat gatavi mazai avantūrai, tad ceļot ar mikrobusu vai pat vieglo auto un privāto gidu-šoferi, grupā sākot no 4 cilvēkiem nebūs daudz dārgāk kā ceļot 40 cilvēku grupā, bet atsevišķos gadījumos pat lētāk.

Ceram arī Jūs kādreiz ieraudzīt mūsu ceļotāju vidū.


Brīvu vietu nav

ASV Rietumi
16 dienas
Labāk lidot nekā braukt
15.11.-30.11.2023.
Ceļojuma cena: 2400 EUR

ASV Klusā okeāna piekraste iespējams ir pieprasītākais ceļojumu galamērķis ārzemniekiem. Ja esi rietumu krastā nevar nebraukt uz Lasvegasu + vēl neskartās dabas pirmatnība Kordiljeros (tuksnešainās dabas ainavas, Lielais kanjons, Monumentu ieleja utt.). Pārliecinieties vienreiz paši vai ASV atbilst Jūsu iedomātajiem priekšstatiem!
vairāk info

Brīvu vietu nav

MADEIRA
8 dienas
02.-09.06.2023.
Ceļojuma cena: 1200 EUR 1130 EUR / 980 EUR

Madeira – krāšņais ziedošais dārzs Atlantijas okeānā. Vulkāniskas izcelsmes sala. Latvijas ceļotājiem – vieta, kur aizbraukt vēlā rudenī, kad Latvijas saule vairs nespēj sasildīt miesu un garu. Te var uzlādēt “akumulatorus” pirms Latvijas ziemas. Madeira piedāvā atpūtu dabiskā vidē, bez mākslīgi radītiem izklaides parkiem.
vairāk info

Brīvu vietu nav

Reinas un Mozeles vīns
5 dienas
Labāk lidot nekā braukt
21.09.-25.09.2023.
Ceļojuma cena: 450 EUR

Fantastiskās Reinas un Mozeles ielejas. Kad esi šajā reģionā ir sajūta, ka vācieši tomēr dzer vīnu nevis alu :). Skaisto upju ieleju ainavas papildina mazās pilsētiņas, senās pilis un nocietinājumi. Ir skaisti!
vairāk info

Brīvu vietu nav

PORTUGĀLE
10 dienas
Labāk lidot nekā braukt
17.10.-26.10.2023.
Ceļojuma cena: 930 EUR

Daudzās zemēs ir lielāki un krākšņāki brīnumi, bet sajūtas labākas ir Portugālē. Vienkārša, mierīga, pieņemoša. Šajā maršrutā daudz redzēsim Atlantijas okeānu un tajā peldēsimies. Porto un Lisabona - pats par sevi saprotams. Netrūks arī atpūtas brīžu un Portugāles mazo pilsētu.
vairāk info

Brīvu vietu nav

Gruzija - Gruzija - Gruzija
11 dienas
Labāk lidot nekā braukt
27.08.-06.09.2023.
Ceļojuma cena: 950 EUR

Tā ir iepēja daļēji pabūt Padomju valstī, tajā pat laikā izbaudot Gruzijas atjaunotni, tiekšanos uz sakārtotu valsti, neaizmirstot vecās tradīcijas. Tā ir iespēja izbaudīt Kaukāza kalnus un Melno jūru, apvienojumā ar gruzīnu tradicionālo virtuvi un lielu daudzumu vīna. Tā ir iespēja pabūt gan pilnīgas nekurienes tukšumā, gan līksmojošā ļaužu masā.
vairāk info