Izpētes ceļojumi

Izpētes ceļojumi notiek tikai mikrogrupā. Izpētes ceļojums no parasta ceļojuma atšķiras ar samazinātu cenu. Izpētes ceļojuma cenā netiek iekļauta firmas peļņa, gida alga, kā arī jebkuri firmas administratīvie izdevumi. Jūs maksāsiet tikai par saviem ceļojuma izdevumiem (naktsmītne, transporta izdevumi u.c.) + par gida-šofera naktsmītni un aviobiļeti vai prāmja biļeti, ja tāda konkrētā braucienā nepieciešama.

Ir vēl divas izpētes brauciena atšķirības.

1. Gids šajā vietā nav bijis. Tas gan nenozīmē, ka Jūs neko neredzēsiet, nedzirdēsiet un visur kavēsiet. No kļūdām neviens nav pasargāts, tomēr šādam braucienam nevajadzētu daudz atšķirties no kvalitatīva ceļojuma.

2. Tiek apskatīts vairāk objektu, lai izvērtētu, kurus objektus patiešām varētu iekļaut turpmākajos ceļojumu maršrutos uz šo reģionu.

Ja pieņemat šādus noteikumus, Jums ir iespēja ceļot lētāk profesionāla pavadoņa vadībā. Šādi braucieni pārsvarā notiek nesezonā – 01.10.- 01.04. Piezvaniet mums, nosauciet vietu, kur mēs vēl neesam bijuši un ceļosim kopā!

Šī un nākamā gada laikā plānoti izpētes ceļojumi uz Sicīliju, Sardīniju, Maltu, Korsiku un Francijas dienvidu piekrasti, Maroku, Islandi, Skotiju, Grieķiju. Iespējami arī citi virzieni. Jau tagad varat pieteikties uz Jums interesējošo maršrutu.